KARRIER

KARRIER2020-09-05T10:09:58+02:00

Csatlakozz a csapatunkhoz!

A Lederer Ungarn Consult PartG a német-magyar irányultságú kis és közepes vállalkozások tanácsadására helyezi a hangsúlyt. Speciális területünk a németországi piacra nyitó magyar vállalkozások piacra lépésének és eredményes műkődésének a támogatása. Müncheni központunkból a két ország közti közvetítőként lépünk fel. Küldetésünk egyszerű: ügyfeleink műkődésének hatékonyságát és üzleti eredményességét számukra optimális üzleti megoldásokkal kívánjuk növelni. A folyamatosan bővülő csapatunkba Junior Consultant kollégát keresünk, aki csatlakozik hozzánk és hosszú távon a mi csapatunkban szeretne dolgozni.

JUNIOR CONSULTANT (W/M/D)

40 óra teljes munkaidő

  • Erős akarattal rendelkező vállalkozói személyiség vagy
  • Erős csapatszellem és kiemelkedő analitikus elme jellemez
  • Már sikeresen befejezted tanulmányaidat egy gazdasági egyetemen vagy föiskolán
    vagy hasonló végzettséggel rendelkezel -Túl vagy az első szakmai tapasztalaton,
    lehetőleg üzleti tanácsadásban vagy hasonló iparágban
  • A magyar és a német nyelv mellett lehetőleg tudsz angolul is beszélni és írni
  • Szereted a kihívást, kommunikatív vagy, csapatban konstrúktívan működsz, és
    önállóan hajtod végre a gyakorlatban az elkészített koncepciókat.

Feladatkőr:

  • A munkacsomagok felügyelete az ügyfélprojektek keretében
  • Ügyfél akvirálás
  • Az eredmények elemzése, értelmezése, hitelesség felépítése
  • Megoldás-koncepció és az intézkedések levezetése
  • Az ülések előkészítése, végrehajtása, és nyomon követése
  • Prezentálás és prezentáció készítése

 Elvárásaink:

▪ Főiskolai, vagy egyetemi, felsőfokú végzettség

▪ Logikus, strukturált gondolkodás

▪ Érdeklődés az vállkozási tanácsadás és üzleti megoldások iránt

▪ Kiemelkedő probléma-megoldó és csapat munka készség

▪ Nyitottság, rugalmasság, dinamizmus, vállalkozószemléletű megközelítés

▪ Céltudatosság, felelősségteljes hozzáállás, jó önmenedzsment készség

▪ Pontosság, precizitás

▪ Jó interperszonális és kommunikációs készségek

▪ Erős német nyelvtudás (írásban és szóban)

Ajánlatunk:

  • Érdekes, kihívást jelentő és változatos munka, mint tanácsadó egy dinamikus és tapasztalt csapatban
  • Továbbképzési lehetőség és kiváló karrierlehetőség, független, magas felelősséggel
  • Egyedi tervezés és lehetőség a vállalati fejlődés folyamatának kialakítására
  • Kellemes munkakörülmények
  • Jól megközelíthető lokáció
  • Szakmai és személyes fejlődésre való lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés+bónusz)
  • Vállalati telefon, laptop

Örömmel várjuk a jelentkezésedet. Kérjük, küld el az önéletrajzodat beleértve a bizonyítványokat és a fizetési igényt az info@ledererungarnconsult.de email címre.

Go to Top